top of page

Yalıtım

Yalıtım Sayfa başı
Water Drops

Su Yalıtımı

    Ergüven Global olarak yapılarda su yalıtımı problemleri ve bunun yol açabileceği sonuçların bilincindeyiz. Deneyimli ve işinin  uzmanı ekibimizle problemin kaynağını tespit etmekde ve çözmekte size yardım ediyoruz. Termelden çatıya kadar nerede hangi malzeme kullanılmalı, bu malzemeler nasıl uygulanmalı (Sürme, Serme, Püskürtme...) konularında danışmanlık, projelendirme (nokta ve sürekli detay projeleri) ve imalat konularında yanınızdayız.

Su yalıtımı
Insulation Installation in Room

Isı Yalıtımı

    Bulunduğumuz koşullarında en önemli inşaat kalemlerinden biri olan ısı izolasyonu konusunda bilgi ve tecrübelerimizle yanınızdayız.

    Şirketimiz bünyesinde Temel perdesinde terlemeye karşı izolasyon, mantolama ve çatı arası yalıtımı gibi birçok kalemde isteklerinizi projelendiriyor  arzu ederseniz sizin için imalatını doğru şekilde uyguluyoruz. Doğru malzemeler ve en kaliteli işçilik ile imalatı yapılan bir yalıtımın yaşam kalitenize, konforunuza ve ekonominize katkısının çok büyük olacağını biliyoruz.   

Insulation Installation in Room
Isı Yalıtımı
Recording Studio

Ses Yalıtımı ve Akustik Düzenleme

    Ses yalıtımı bulunduğunuz ortamın konforunu arttırmak için oldukça önemli yapı elemanlarından biridir.

    Şirketimiz bünyesinde sizin ihtiyacınıza göre ses yalıtım ve akustik düzenleme alanlarında projelendirme ve imalat işlerini yapıyoruz. Toplantı salonu, komşu daire yada müzik stüdyosu siz ihtiyacınızı belirleyin biz çözümleme konusunda yardımcı olalım.

Ses Yalıtımı
bottom of page