top of page

Ses Yalıtımı ve Akustik Düzenleme

Akustik düzenleme ve ses yalıtımı iki farklı şeydir. Burada önemli olan ihtiyacınızı belirlemek ve gerekli malzemelerle doğru proje çözümleri sunmaktır. Şirketimiz uzman ekiplerimizle ihtiyaçlarınızı tespit ederek en uygun çözümleri sizin için projelendirip uygulamaktadır.

Ücretsiz keşif için tıklayın.

Akustik Düzenleme

    Akustik Düzenleme; bir mekandaki sesi iyileştirmek için ses sönümleme teknikleri ve malzemeleri (Akustik tavan paneli, akustik duvar paneli, akustik sünger paneller gibi) kullanır. Bu mekan bir kayıt stüdyosu, tiyatro gibi iyi akustiğe ihtiyaç duyan ortamlar olabileceği gibi mekan boyunca ses  aktarımını daha iyi iyileştirmek için geniş ve yankı yapan toplantı odaları ve açık ofis katlarında da kullanılabilir.

    Ergüven Global olarak ihtiyaç duyduğunuz her alanda projelendirme, inceleme ve imalat hizmetleri veriyoruz.  

Ses Yalıtımı

    Ses yalıtımı; bir mekanın/odanın içindeki sesi yalıtmak veya engellemek için kullanılabileceği gibi sesi bir odanın dışında tutmak içinde kullanılabilir. Doğru yapılmış bir ses yalıtımı mahremiyetinizi ve konforunuzu arttırarak yaşam kalitenize katkıda bulunur. Ses izolasyonu; özel üretilmiş sünger paneller, ses bariyer şilteleri, akustik izolatörlü bağlantı elemanları, akustik halılar gibi çok çeşitli malzemelerin doğru şekilde bir araya getirilmesiyle sağlanabilir. 

    Ofislerinizde, otellerinizde, konutlarınızda katlar ve komşu daireler arası kısımlarda, jeneratör ve makine dairelerinizde, ortak kullanım alanlarınızda... Arzu ettiğiniz her mekan için imalat, inceleme/ekspertiz ve projelendirme hizmetleri veriyoruz.

Insulation Detail
bottom of page