top of page

Mutfak, Banyo Tasarım ve İmalatı

    Ergüven Global olarak isteklerinize göre uzman tasarım ekibimizle size özel mobilyalar üretiyoruz. Tasarım ve özel ölçü ile üretim yanında, özelleştirilebilir mekanizma sistemleriyle ergonomi ve kullanışlılığın detaylı düşünüldüğü mobilyalara ulaşmanızda yardımcı oluyoruz. Birinci sınıf kaliteli MDF gövde ve kapaklarımızla uzun ömürlü mobilyalarımızı, Türkiye'nin ve dünyanın en iyi aksusuar çözümleriyle birleştiriyor ve fonksiyonel mobilyalar üretiyoruz. İsteklerinize göre, yüzlerce renk seçeneği ve modelin yanında  kolay temizlenebilir  kullanıcı dostu ürünler sunuyoruz. Kullandığımız ürünlerin ortak özelliklerine aşağıda ulaşabilirsiniz.

 • 18mm 1. Sınıf MDF Gövde

 • MDF arka kapama

 • Porselen, Laminant, Granit, Akrilik, Corian ve Çimstone Tezgah Seçenekleri

 • High Gloss, Membran, Akrilik veya Lake Kapak Seçenekleri

 • Yüzlerce Renk Seçeneği

 • Özel Mekanizmalar ile her yöne açılabilir ayarlanabilir kapaklar

 • Kulplu ve kulpsuz tasarım seçenekleri.

 • Kolay Temizlik

 • Çok geniş Aksesuar seçenekleri

 • LED Işıklandırma seçeneği

 • Şık, kullanışlı ve uzun ömürlü malzeme

Mahogany Kitchen

Mutfak Mobilya İmalatı

Mutfak Mobilyası 

    Evinizin mutfak dolabını yenilemek yada mutfak tadilatını mı yapmak istiyorsunuz ? Mutfak tadilatı için  tasarımdan başlayarak imalat ve montaj hizmetlerini isteğinize göre anahtar teslim veya üretim olarak sizlere sunuyoruz. Uzman tasarım ve uygulama ekiplerimiz ile en kısa sürede isteklerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Zevkinize uygun dolap tasarımlarını, uyumlu tezgah seçenekleri ve her köşesini kullanışlı hale getiren aksesuarlar ile tamamlıyoruz. 

    Ergüven Global bu hizmetleri uzman desteği ile doğru ve akılcı bir planlama ile organize ederek sizlere sunuyor.

Banyo Mobilya İmalatı

Banyo Mobilyası

    Evinizin banyosunu yenilemek ve banyo tadilatı yapmak mı istiyorsunuz? Uzman ekibimizin sizin isteklerinize göre sunacağı seçeneklere bakarak arzuladığınız modeli hayata geçirebiliriz. Banyo dekorasyonunda tesisatlar gözden geçirildikten sonra, dekorasyon için duvar ve zemin seramikleri, banyo mobilyaları, duşakabin, banyo armatürleri gibi ürünleri birlikte düşünerek seçim yapabilirsiniz. 

Modern Design Bathroom
Well Organized Closet

Giyinme Odası ve Dolap İmalatları  

Dolap Tasarımı ve Yenileme

    Ergüven Global olarak evinizde bulunan tüm sabit mobilyalar için arzu ettiğiniz renk ve modellerde imalat ve montaj hizmeti sunuyoruz. Aksusuarlar ve aydınlatma elemanlarıyla desteklediğimiz ürünlerimizle hizmetinizdeyiz. Giyinme odası, giyinme dolabı,  boy dolap, raylı dolap, gömme dolap, portmanto ve vestiyer istekleriniz için  konusunda uzman tasarım ekibimiz ve tecrübeli imalat ekibimizle isteklerinize cevap veriyoruz. 

Özel İmalat Mobilyalar

Özel İmalat Ürünler

    Ergüven Global tasarım ve imlat ekiplerimiz iş yerlerinizde de hizmetinizde. Özel tasarım Tv üniteleri, dolaplar, kütüphaneler, bankolar, raflar... EVİNİZDEOFİSİNİZDE, KAFENİZDE, ECZANENİZDEMAĞAZANIZDA siz nerede ihtiyaç duyarsanız şık, işlevsel ve kullanışlı mobilya imalat ve montaj hizmetleri ile yanınızdayız.

Eczane görsel
bottom of page