top of page

Hizmetlerimiz

İhtiyaçlarınızı Karşılamak İçin

Geniş Kapsamlı Hizmetler Sunuyoruz

Fresh Living Room

Tadilat, Tamirat ve Güçlendirme

    Tadilat ve Dekorasyon süreci çok iyi yönetilmesi gereken bir süreç olup uzun bir süre geçirilecek yaşam alanlarının seçtiğiniz tasarım diline uygun, kullanışlı ve konforlu bir yapıda tasarlanması gereklidir. Uzman Mimari ve Tadilat ekiplerimizle sizi anlıyor gerektiğinde tavsiyeler vererek kaliteden ödün vermeden, en doğru ve en ekonomik şekilde tadilatınızı tamamlıyoruz. Ergüven Global olarak sizlere tadilat, tamirat (güçlendirme, onarım) ve dekorasyon hizmetlerini anahtar teslim vermekteyiz. Bu süreci tecrübeli ve profesyonel ekibimizle organize şekilde gerçekleştirmekte, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmekteyiz.

Tamirat Tadilat

Yalıtım

    Ergüven Global ihtiyaç duyduğunuz her alanda yalıtımın imalatı ve detay çözümleriyle hizmetinizde. Su, Isı ve Ses yalıtımı konularında ​danışmanlık, inceleme ve imalat konularında hizmetler sunuyor

 

Insulation Installation
Yalıtım
Modern Kitchen

Mutfak, Banyo Tasarım ve İmalatı

    Ergüven Global olarak isteklerinize göre uzman tasarım ekibimizle size özel mobilyalar üretiyoruz. Tasarım ve özel ölçü ile üretim yanında, özelleştirilebilir mekanizma sistemleriyle ergonomi ve kullanışlılığın detaylı düşünüldüğü mobilyalara ulaşmanızda yardımcı oluyoruz. Birinci sınıf kaliteli MDF gövde ve kapaklarımızla uzun ömürlü mobilyalarımızı, Türkiye'nin ve dünyanın en iyi aksusuar çözümleriyle birleştiriyor ve fonksiyonel mobilyalar üretiyoruz. İsteklerinize göre, yüzlerce renk seçeneği ve modelin yanında  kolay temizlenebilir  kullanıcı dostu ürünler sunuyoruz.

Mobilya Tasarım ve İmalatı

Mimari ve Proje Tasarımı

    Mimari proje ekibimiz ve çözüm ortaklarımız ile imar kanunu ve imar yönetmelikleri çerçevesinde uygun olarak mimari uygulama projeleri hazırlanmaktayız. İhtiyaca göre hazırlanabilecek proje başlıklarımız;

  • Etüd Çalışmaları

  • Konsept Proje

  • Avan Proje

  • Statik Proje

  • Elektrik Projesi

  • Tesisat Projesi

  • Uygulama Projeleri

  • Tadilat Projeleri

  • Ruhsat Projesi

Mimari ve Proje Tasarımı
A-Simple-Neat-and-Elegant-House-with-Minimalist-Aesthetic-in-Saint-Clément-de-Rivière-by-B

Konut Yapımı

    Siz yeter ki isteyin havuzlu bir villa, bir çiftlik evi  veya apartman. Projesinden temeline, yalıtımından çatısına tüm aşamalarda  uzman kadromuz ile konutunuzu  tamamlayalım

    Anahtar teslim projeler yürüttüğümüz gibi taşeronluk yaparak projenizin tamamlanmasına katkıda bulunuyoruz.

Konut Yapımı

Kentsel Dönüşüm

    Kat Karşılığı yada Hakediş Usulü kentsel dönüşüm projelerinizde uzman kadromuzla size hizmet veriyoruz.

    Deprem risk raporunun alınmasından projenizin kat maliklerine teslimine kadar tüm aşamalarda sizlere yardımcı olmak için hazırız.

Construction Project
Kentsel Dönüşüm

Proje Yönetimi

    Bir konut veya tadilat yaptırıyor ve ekiplerin yönetilmesi ile ilgili problem mi yaşıyorsunuz?                  Ergüven Global olarak size bu konuda destek oluyoruz, projenin yönetilmesi ve tarafınıza raporlanmasını sağlıyor.uz Sizin isteklerinizin doğru uygulandığından emin oluyoruz. 

Proje Yönetimi

Danışmanlık

    Ergüven Global size uzman kadrosuyla yapmak istediğiniz işin her adımı için danışmanlık hizmeti sunuyor. İster yalıtım ister proje kontrolü bize nerede ihtiyaç duyarsanız biz ve çözüm ortaklarımız ile yanınızdayız.

Danışmanlık
House Plan Review

Deprem Risk Değerlendirme

     Ergüven Global olarak deprem riski değerlendirme isteklerinizi karşılayabilmek için uzman ekiplerimizle taleplerinize uygun olarak hızlı hareket planları hazırlıyor, yapınızın risklerini saptıyor ve raporluyoruz.

    İhtiyaç duyulması halinde güçlendirme projeleri hazırlıyor ve imalatını yapıyoruz.

Deprem Risk Değerlendirme
bottom of page