top of page

Hakkımızda 

Sizin İçin Üretiyoruz

House Plan Review

Ergüven Global

    2004 yılından itibaren yalıtım ve çatı işleri ile sektörde çalışmaya başladık. Hizmet verdiğimiz ses, ısı ve su yalıtımı alanlarında başarılı projelere imza attık. Yurt içi ve Yurt dışında çeşitli projelerde danışmanlık görevlerinde bulunduk. 2010 yılından itibaren kaba inşaat ve ince işler kalemlerinin imalatlarını portföyümüze ekleyerek Kentsel Dönüşüm projelerinin her aşamasında çalışarak bugünlere geldik.

   

İlişkiler

    Ergüven Global olarak çalışmalarımızı müşterilerimizle kurduğumuz saygı ve güven ilişkisinin üzerine inşa etmekteyiz. Amacımız sizin isteklerinize mümkün olan en kısa sürede, mümkün olan en ekonomik ve en kaliteli şekilde ulaşmanızı sağlamaktır. 

Deneyim

    Firmamız bünyesindeki çalışanlar ve çözüm ortaklarımızla toplamda yüzlerce projeye imza atarak ciddi bir tecrübe ve bilgi birikimine sahip olduğumuzu düşünüyoruz. Bununla birlikte teknolojiyi ve zamanımızın tekniklerini yakından takip ediyor ve kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Sorumluluk

    Firmamız size ve çevremize olan sorumluluklarının farkında olarak çalışır. Size söz verdiğimiz şekilde ve söz verdiğimiz zamanda teslimat yaparken çevremize en düşük zararla işlerimizi tamamlamaya çalışıyoruz.

Görevimiz

Yaşam kalitenizi ve konforunuzu arttırmak.

    Sektördeki gelişmeleri sürekli takip eden, doğru malzeme ve uzman ekibimizle gerekli imalatı en iyi şekilde uygularken gereksiz maliyetlere neden olmadan müşterilerimizin isteklerine cevap vermek istiyoruz.

    Konforunuzdan ödün vermeden keyifle yaşayacağınız alanlar yaratmaya çalışıyoruz.

Living room
bottom of page